PlayStation Plus pretplatnici - njih preko 11 miliona - će i idućeg mjeseca dobiti 6 odličnih naslova za svoje PlayStation konzole.

Naime, kao što tradicija i nalaže, Sony je i ovog mjeseca za posljednju srijedu četvrtak spremio najavu novih naslova koje će PS Plus pretplatnici dobiti početkom idućeg mjeseca. Prva srijeda u februaru će nam tako donijeti nekoliko odličnih igara, nekoliko interesantnih naslova i poneki promašaj (ajde, preživjećemo i to).

Vlasnici PlayStationa 4 će tako u februaru zaigrati odlični Transistor (koji se našao i na našoj listi najboljih igara iz 2014.), ali i novu metroidvaniu neobičnog izgleda inspirisanu Antičkom Grčkom - Apotheon.

Sa druge strane, PS Plus u februaru na PlayStation 3 donosi prošlogodišnji Thief kojim i nismo bili nešto posebno zadovoljni (blago rečeno), ali i puno interesantniju Yakuzu 4 (koju ćemo odigrati jednog od ovih dana... ili barem sebi tako govorimo dok gledamo u ogromni backlog igara koje nas čekaju).

Naravno, tu je i par novih igara za PS Vitu - šareni platformer Kick and Fennick, kao i popularni indie roguelike Rogue Legacy, kojeg će zahvaljujući Cross Buy opciji moći zaigrati i vlasnici PlayStationa 4 i PlayStationa 3.

PS Plus 4. februara napuštaju:

  • Injustice: Gods Among Us (PS4)
  • Secret Ponchos (PS4)
  • Hitman Trilogy HD (PS3)
  • Deadly Premonition: The Director's Cut (PS3)
  • Titan Attacks! (PS Vita, PS3, PS4; Cross Buy)
  • Final Horizon (PS Vita, PS4; Cross Buy)

PS Plus 4. februara donosi:

  • Transistor (PS4)
  • Apotheon (PS4)
  • Yakuza 4 (PS3)
  • Thief (PS3)
  • Rogue Legacy (PS Vita, PS4, PS3; Cross Buy)
  • Kick and Fennick (PS Vita)
1/1