Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2

TOPIC: Smartphone do 500KM

Smartphone do 500KM 4 years 7 months ago #2201

• Adnan
  • Adnan's Avatar
  • Premium Member
  • Objave: 124
  • Thank you received: 76
Pozdrav svima! :cheer: Uskoro bi htio da kupim novi pametni phone koji košta nekih 500KM. :P Znači da ima neke dobre specifikacije kao i finu kameru (kvaliteta snimaka mi je bitna, pa bi dobrodošlo "slika ko mlijeko" snimanje, ako može :whistle: ) pa ako imate šta za preporučit, bilo bi mi drago. Ne mora biti ništa pretjerano, al' ako može, što da ne. :silly:
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Elfudin

Smartphone do 500KM 4 years 7 months ago #2203

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • Microsoft Certified Professional
  • Objave: 615
  • Thank you received: 296
Adnan wrote:
Pozdrav svima! :cheer: Uskoro bi htio da kupim novi pametni phone koji košta nekih 500KM. :P Znači da ima neke dobre specifikacije kao i finu kameru (kvaliteta snimaka mi je bitna, pa bi dobrodošlo "slika ko mlijeko" snimanje, ako može :whistle: ) pa ako imate šta za preporučit, bilo bi mi drago. Ne mora biti ništa pretjerano, al' ako može, što da ne. :silly:

Ja sebi uzo najeftiniji sto sam naso Quantum 350 za 50km, polovan ali ocuvan, nako moze proc mada nije neko cudo tehnike.
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.

Smartphone do 500KM 4 years 7 months ago #2205

• Adnan
  • Adnan's Avatar
  • Premium Member
  • Objave: 124
  • Thank you received: 76
Za 50KM odličan! :side:

Smartphone do 500KM 4 years 7 months ago #2206

• White hat
  • White hat's Avatar
  • Senior Member
  • Objave: 70
  • Thank you received: 36
Ja sam kupio samsung galaxy s duos za 270KM specifikacije su solidne:kamera:5MP,procesor:1ghz i ram:646MB do sad nisam imao viši problema osim rama kojeg je malo za moje prohtjeve ;)

Smartphone do 500KM 4 years 7 months ago #2228

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • Microsoft Certified Professional
  • Objave: 615
  • Thank you received: 296
Ja sebi uzo jos jedan smartphone, naletilo mi za 60 km samo :woohoo: evo specifikacija:

Samsung Galaxy Y S5360 (specs)

Vaki' isti:

In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.

Smartphone do 500KM 2 years 8 months ago #3808

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 332
  • Thank you received: 332
Ovih dana ganjam novi mobitel, mislim da je vrijeme da S2 pošaljem u zasluženu mirovinu. Nakon dosta pretraga, a bogami i istraga, Sonyjev Z3 Compact mi se izdvojio kao jedini izbor jer želim mobitel koji je manji od 5'' a da ima high performanse (a za razliku od Samsunga, HTC-a, LG-a i ostalih jedino Sony kod svojih mini verzija ne pravi kompromise) a i da vanjskim dizajnom može parirati jabučarima. Ali jedino me brine što sam pročitao dosta pritužbi na pucanje kaljenog stakla samog od sebe (ne znam jel moguće takav propust da imaju flagshipi tako jakog proizvođača), kao i da su skloni kvarovima, pa sad volio bih mišljenje od vas ako ste imali iskustva i prve (može i iz druge ruke) sa Sonyjevim mobitelima kakvi su i da li ih se isplati kupovat?
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."

Smartphone do 500KM 2 years 8 months ago #3809

• Serious NERD
  • Serious NERD's Avatar
  • Elite Member
  • Objave: 212
  • Thank you received: 201
Imam Sony Z3 Compact već više od godinu i po i vrlo sam zadovoljan. Prije toga sam imao Sony Ericsson Xperia Ray i on je bio prilično dobar, ali je Z3 compact baš flagship uređaj. Još uvijek sve radi kako treba, dosta je brzo otvaranje aplikacija, imam dovoljno memorije na uređaju, baterija mi pri redovnom korištenju traje blizu dva dana bez punjenja, samo mislim da malo manje koristim mobitel od drugih ljudi pa i to treba uzeti u obzir. Vezano za bateriju mogu još spomenuti da sam iz radoznalosti upalio TV preko aplikacije D3GO na punom osvjetljenju i baterija je od 100% do 5% trajala oko 6 sati.
Nisam imao problema sa pucanjem stakla. Na plastici sa zadnje strane su se pojavile ogrebotine od korištenja ali nije previše uočljivo i to se može spriječiti nekim zaštitnim okvirom, dok na displayu nema nikakvih ogrebotina. Jedina zamjerka je vezana za kameru jer slike nisu baš najoštrije, ali je sve ostalo prilično dobro. Nisam imao nikakvih drugih problema s mobitelom, i mislim da ću ga koristiti još duže vrijeme. Tako da s moje strane imaš preporuku, ako ti već ni jedan drugi ne odgovara i ako ti ne smeta što nema nadogradnje na Nougat.
The following user(s) said Thank You: Asko

Smartphone do 500KM 2 years 8 months ago #3810

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
Hvala Seriouse, to sam tražio. To što se tiče kamere sam čitao da je to stvar softwarea tačnije automatskog moda, navodno je mnogo bolji kvalitet kada manuelno podesiš kameru. Nego zanima me koristiš li magnetni punjač ili obični, dosta vlasnika Sonyjevih uređaja koristi te magnetne punjače da ne bi stalno skidali i vraćal onaj poklopac na utor punjača koji vremenom strada i onda mobitel gubi vodonepropusnot?
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."

Smartphone do 500KM 2 years 8 months ago #3811

• Serious NERD
  • Serious NERD's Avatar
  • Elite Member
  • Objave: 212
  • Thank you received: 201
Nema na čemu, i drugi put. :D Nisam do sad koristio magnetni punjač, ali sam svakako planirao nabaviti jer su relativno jeftini. Uz malo opreza mislim da poklopac može dugo trajati.

Smartphone do 500KM 2 years 8 months ago #3812

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
Serious NERD wrote:
Nisam do sad koristio magnetni punjač, ali sam svakako planirao nabaviti jer su relativno jeftini.
Kažu da je ovaj best buy.
The following user(s) said Thank You: Serious NERD
  • Stranica:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.095 seconds