Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: Vivax tableti

Vivax tableti 4 years 5 months ago #2738

• Fujitsu
  • Fujitsu's Avatar
Neki dan sam imao priliku probati tablet koji bhtelecom daje za 1KM u sklopu moje tv. Vivax-7152 je najgori tablet koji sam probao u ovih par godina. Neću puno blatiti ali displej, android rom, procesor, memorija, displej, displej, displej.
7" LCD 800x600 rezolucija od koje boli glava nakon samo par minuta :lol:

Uglavnom, da se ko ne bi zeznuo pa poletio na jeftin tablet.

The administrator has disabled public write access.

Vivax tableti 4 years 5 months ago #2743

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 534
  • Thank you received: 258
Yep, vidio sam i ja to u akciji dok sam bio u gostima jedared. Vlasnica dotičnog uređaja nije bila entuzijastična čak ni u onom "žzjoo imam nešto novo" stilu :D

Čini mi se da je tako i sa smartphoneima u BHTelecomu. Jeftino = smeće.

Vivax tableti 4 years 5 months ago #2753

• Zyon
  • Zyon's Avatar
Tako je isto i sa smartphoneima u BH Telecom-u jeftino ali je bezze smece, uostalom marka tableta Vivax hahahah ne djeluje mi to obecavajuce samo kad vidim marku vivax...... :unsure: :)

Vivax tableti 4 years 5 months ago #2767

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 534
  • Thank you received: 258
Šta to uopšte znači? Viva je "živjeli". Šta je Vivax? :)
Kad smo kod toga, bude li kada u BHTelecomu akcija da one skupe smartphone od 800-900 KM dijele po velikom sniženju na rate? Ne razumijem se puno u to, ali bi neki moji poznanici htjeli nešto do 300 KM na rate. U svakom slučaju, zasad nema ništa.

Vivax tableti 4 years 2 months ago #3130

• Exentaler
  • Exentaler's Avatar
  • Junior Member
  • Objave: 23
  • Thank you received: 18
Vivax je produkt M San grupe iz Hrvatske, zapravo samo marketing, i upravna zgrada su u HR.Ostalo je sve Made in China.Nisu poznati po kvaliteti, u osnovi, koliko imas srece, za cijenu koju daju, obicno je isplativo.Ako hoces tablet koji ces dati djeci da ga lome, onda se isplati kupiti za 1 KM.Vivax proizvodi su vam pitanje srece, neki imaju vise srece neki manje.Njihove proizvode i zastupnik je Kim Tec iz Viteza, a Sarajevski servis je na Neđaričima
The following user(s) said Thank You: White hat

Vivax tableti 4 years 1 month ago #3157

• White hat
  • White hat's Avatar
  • Senior Member
  • Objave: 70
  • Thank you received: 36
Hahahaha evo baš sad se mislim o tom tabletu bili ga uzeo za 1 KM ali sad kad sam vidio kakva su iskustva baš i neznam ali isplati se uzet za 1KM pa ga stavit u regal da izgleda ljepše ili ga nekom uvalit za višu cijenu hahahahahahaha ALI ZA SAD NEZNAM :P
Time to create page: 0.095 seconds