Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: FL Studio 11

FL Studio 11 4 years 9 months ago #1754

• ilyaz97
  • ilyaz97's Avatar
Imam problem sa FL Studio verzijom 11.Kada upišem nekoliko nota i pustim da ih odsvira ,odsvira ih pri nekoliko a onda ostale neće.Vidio sam da vas par na forumu radi na FL pa eto ako znate problem da mi javite.Hvala unaprijed.
EDIT:skinuo sam piratsku verziju pa da nije to problem možda
The administrator has disabled public write access.

FL Studio 11 4 years 9 months ago #1772

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 534
  • Thank you received: 258
Ja nisam taj problem nikada imao. Skini Asio4All drivere ako već nisi i onda vidi. Nije ti to do piratske verzije. U kojem pluginu neće da radi? Imaš demo verzije plugina koje malo sviraju, pa onda prestanu (to im je zaštita).
The following user(s) said Thank You: ilyaz97

FL Studio 11 4 years 9 months ago #1775

• ilyaz97
  • ilyaz97's Avatar
Skinuo sam drivere, i poslije toga nisam naišao na problem.

FL Studio 11 4 years 9 months ago #1776

• ilyaz97
  • ilyaz97's Avatar
Nego koju vi opremu koristite i može preporuka sluša(jel za zvuk bitna samo zvučna kartica ako koristiš slušalice ili i monitor) te kakav miš je najbolji za precizno upisivanje nota?

FL Studio 11 4 years 9 months ago #1788

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 534
  • Thank you received: 258
Ma jarane, snalaziš se s čim imaš. Što bolja zvučna kartica i procesor, to je brže moguće eksportovati kvalitetniji zvuk. Prednost FL Studija je to što je pogodan za startere u muzici, dakle nije pretjerano zahtjevan. Ja koristim jeftine miševe za to niske osjetljivosti. Zaključio sam da neki skuplji, npr. Logitechovi zbog akceleracije onemogućuju normalan rad. Mislim da je za Piano Roll u FL Studiu bitnije imati što veći monitor za lagan rad, a ne neki skup miš. Što se tiče marke, favorit mi je Genius.
Time to create page: 0.324 seconds