Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: Igram...

Igram... 2 years 1 month ago #3921

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 332
  • Thank you received: 332
Serious NERD wrote:
Uspio sam odigrati nekoliko rundi i mogu reći da mi se igra sviđa i mislim da ću nastaviti igrati. Samo trenutno mi se čini da fali još malo poliranja da bude kako treba, ali mislim da će oni to uspjeti popraviti i nadam se da će se malo proširiti zajednica igrača.
Najveći problem joj je mala baza igrača i zbog toga se ne povezuju igrači približno istog skilla pa se zna desit da u jednoj ekipi igraju novaci a u drugoj znatno iskusniji igrači. Također samo 3 MP moda nisu dovoljni, ali tek je izašla pa valjda ih ubace još vremenom. Ali najvažnije da je igra poštena i isključivo zavisiš od svog skilla tako da joj možemo progledat kroz neke nedostatke :).
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Serious NERD

Igram... 2 years 6 dani ago #3928

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
  • Objave: 440
  • Thank you received: 397

Ah, Age of Conan....

Cijelo ljeto u jesen 2008. je nestalo u nesagledivim predjelima Hyborije.... Naletio sam na ovaj video nasumice, a muzička podloga me je vratila u daleko jednostavnije vrijeme. Tek sam bio uveo brzo flat-rate internet, tako da sam mogao skinuti 20+gb updatea (povrh početna dva puna HD DVD instalacije.... :whistle: ). Pošto mi je do tog trena jedino mjerilo za MMO-ove bio WoW, sistem borbe me je zadivio. U drugim hotkey MMO-ovima sam izbjegavao kao lud melee likove, dok su isti bili najzabavniji u AoC-u.

Avaj, nakon tri jednomjesečna kupona za preplatu, ispao sam iz igre. Kao što se može vidjeti i u gore priloženom videu, nakon početnog Tortagea, igra postaje ciklus posjećivanja zona za pustolovljenje i lutanje za komadićima hiborijanskog lore-a.

Exiles me zanima gotovo isključivo zbog teme. Nisam ljubitelj survival igara, no jesam Hiborijanskog doba i Conana. Igra trenutno uživa "Mostly Negative" ocjenu na Steamu Early Accessu, a košta pošteno zarađenih 30€. :pinch: Pa, mislim da ću sačekati sljedeću igru u ovom settingu.

Šteta što je nedavni filmski naslov neslavno prošao. :S To je mogla biti odskočna daska za mnoge developere, mahom zbog mogućeg novopronađenog interesa u široj igraćoj publici. Pa, ako ništa, uvijek možemo rollovati Barbariana u Diablu i pretvarati se da igramo Conan igru. :P
Magic: The Gathering -- Red/Black;
Shadow Era -- Templar Allies;
Hearthstone -- Control Warrior;
to je sve što morate znati.
The following user(s) said Thank You: Asko, Serious NERD, Elfudin

Igram... 1 year 8 months ago #3963

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 332
  • Thank you received: 332

Započeo i ja sa ovom avanturom :cheer::. Inače nisam pretjeran ljubitelj MP igara ali PUBG kao da je pravljen po mom ukusu. Možda nije najbolja igra ali je definitivno igra koja je obilježila ovu godinu i zbog toga GOTY kandidat po meni. Sad se očekuje poplava battle royale igara :evil:
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."
The following user(s) said Thank You: Serious NERD

Igram... 1 year 8 months ago #3967

• Serious NERD
  • Serious NERD's Avatar
  • Elite Member
  • Objave: 212
  • Thank you received: 201
U proteklih nekoliko mjeseci igram DooM (2016) jer sam napokon nabavio računar koji ga može pokrenuti. I oduševljen sam, stvarno su ga napravili po mom ukusu. Igra izgleda odlično, ide odlično i nevjerovatno je zabavno masakrirati bruku demona, pogotovo na Nightmare težini, ali to preporučujem tek u drugom prolazu. A i gra stvarno vrijedi više prolaza jer u svakom nivou ima dosta tajni koje valja naći i istraživanje nivoa je zabavno. Ko nije dosad odigrao, iskrena preporuka.
The following user(s) said Thank You: Asko, Bijeli-Plašt
Time to create page: 0.344 seconds