Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: Igre koje niste mogli igrati zbog neceg trivialnog

Igre koje niste mogli igrati zbog neceg trivialnog 4 years 4 dani ago #3031

• Paul Denton
  • Paul Denton's Avatar
Pod trivijalnog ovdje mislim na stvari koje vecini drugih igraca ne bi smetale.
Recimo,nisam mogao igrati STALKER zbog vrlo losih modela(i zvukova)oruzja.Vjerovatno je dobrim dijelom stvar cudne perspektive,zbog koje vecina oruzja izgleda prekratko.Doduse nije pomagala ni ogavna engleska glasovna gluma zbog koje su likovi zvucali kao da su se napili nekom smjesom benzina i solne kiseline.
The administrator has disabled public write access.

Igre koje niste mogli igrati zbog neceg trivialnog 4 years 4 dani ago #3033

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
  • Objave: 440
  • Thank you received: 397
Između ostalog: prvi Neverwinter Nights, zbog zamora ruke pri korištenju radijalnih menija, kojima je igra krcata. Nekima se takvo UI rješenje sviđa, ali to je moj osobni pakao. :evil:

Moram priznati da sam sada u svojevrsnoj krizi u vezi Mafije 2, koja ima meni zanimljiv vremenski setting i dosta elemenata gameplaya koji su dobri, ali VO je čudan. Pristojno odglumljen, ali nekako odsječan, kao da su glumce snimali u različitim studijima u različito vrijeme i pokušali da montažom povežu komade sound biteova u dijalog. Jednostavno zvuči čudno, a moram priznati da mi je VO veoma važan, o tome sam čak i pisao po nekoj prilici. :unsure:

Edit:

Mana nisam prestao igrati PoE, moram priznati da kako stječem više sposobnosti, tako je tumačenje njihove korisnosti sve teže, jer su momci i djevojke iz Obsidiana iz nekog sasvim bizarnog razloga odlučili da na tool tip svake sposobnosti prvo stave flavor tekst, a tek onda objašnjenje šta sposobnost radi u vidu mehanika, tako da prvo morate pročitati kako sposobnost "razara umne bedeme mete i zadire duboko u njihovu izmučenu psihu te je presjeca bolnim slikama" itd, itd, a tek onda pročitati da sposobnost zadaje toliko i toliko štete i obara neprijatelje na zemlju, što je daleko važniji dio informacije nego opisni tekst. :blink:
Magic: The Gathering -- Red/Black;
Shadow Era -- Templar Allies;
Hearthstone -- Control Warrior;
to je sve što morate znati.
The following user(s) said Thank You: Paul Denton

Igre koje niste mogli igrati zbog neceg trivialnog 4 years 3 dani ago #3039

• Serious NERD
  • Serious NERD's Avatar
  • Elite Member
  • Objave: 212
  • Thank you received: 201
Paul Denton wrote:
Recimo,nisam mogao igrati STALKER zbog vrlo losih modela(i zvukova)oruzja.Vjerovatno je dobrim dijelom stvar cudne perspektive,zbog koje vecina oruzja izgleda prekratko.Doduse nije pomagala ni ogavna engleska glasovna gluma zbog koje su likovi zvucali kao da su se napili nekom smjesom benzina i solne kiseline.

Ako nisi uspio prevazići to u vanila STALKER-u, preporučujem Complete mod i dodaj još i Realistic Weapons add-on za taj mod, a engleski voiceover možeš zamjeniti autentičnim ruskim :
http://stalker.filefront.com/file/Authenticity_Sound_Pack;90521
i subtitlovi i tekst na engleskom : http://stalker.filefront.com/file/In_Game_CC_and_Subtitles;90520
pošto pretpostavljam da ne pričaš ruski :silly:

Igru stvarno vrijedi odigrati

A što se tiće teme, ne znam koliko je trivijalno, u Dark Souls-u mi je najveći problem bio grind i u ovom zadnjem Need for Speed-u to što nikako nema pauze.
The following user(s) said Thank You: Paul Denton

Igre koje niste mogli igrati zbog neceg trivialnog 4 years 2 dani ago #3042

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 534
  • Thank you received: 258
Command & Conquer serijal - nema pauze u SP-u, što mene instantno odbija od strategija. Ono, nemoj mi slati kompjuterskog protivnika, a da mi ne daš mogućnost pauziranja.

Drugima to ne smeta, vidim :D

Dead State nisam htio odigrat zato što ne prepoznaje neameričke tastature u Data Centeru, ne može se igrati ako ne prebaciš tastaturu na US, a ni to možda neće raditi. Toliko me je iživciralo što razvojni tim nije bio u stanju riješiti tako jednostavan problem (u isto vrijeme arogantno napadajući one kojima se igra nije svidjela), da sam jednostavno zaboravio na igru, obrisao je.
Vidim da to još uvijek nisu ispravili (je li prošla godina?), neka me ispravi neko ako griješim. Sramota!

Ima još, dok se sjetim :)
The following user(s) said Thank You: Paul Denton, Serious NERD

Igre koje niste mogli igrati zbog neceg trivialnog 4 years 2 dani ago #3047

• Paul Denton
  • Paul Denton's Avatar
Serious NERD wrote:
Paul Denton wrote:

Ako nisi uspio prevazići to u vanila STALKER-u, preporučujem Complete mod i dodaj još i Realistic Weapons add-on za taj mod, a engleski voiceover možeš zamjeniti autentičnim ruskim :
http://stalker.filefront.com/file/Authenticity_Sound_Pack;90521
i subtitlovi i tekst na engleskom : http://stalker.filefront.com/file/In_Game_CC_and_Subtitles;90520
pošto pretpostavljam da ne pričaš ruski :silly:

Igru stvarno vrijedi odigrati

A što se tiće teme, ne znam koliko je trivijalno, u Dark Souls-u mi je najveći problem bio grind i u ovom zadnjem Need for Speed-u to što nikako nema pauze.
Probavao sam mnoge modove,i za COP i za SOC.Vecinom su to bili jednostavni reskini sto mene ne zanima,a oni rijetki koji su radili nesto s modelima su dirali druge stvari poput balistickih konfiguracija sto mi se opet ne svidja.

Usput,da spomenem zaista odlican mod za originalni Crysis(vanilla je dosta isprazno iskustvo sto se mene tice)koji sam nedavno probao,a dodaje gomilu stvari poput balistickog pada metaka kao u Stalkeru.

Igre koje niste mogli igrati zbog neceg trivialnog 4 years 2 dani ago #3050

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
Vrlo lijepo to za Crysis, posebno AI. Tek sam nedavno prošao igru i definitivno ima dosta propuštenog potencijala.

Igre koje niste mogli igrati zbog neceg trivialnog 4 years 2 dani ago #3051

• Paul Denton
  • Paul Denton's Avatar
Ja nisam dogurao daleko na vanilli,dosadan mi bio.Igri nedostaje sadrzaja.Dizajnirali su velike levele koji su prilicno prazni pa istrazivanje nema nekog smisla.Ne znam,mozda su se oslanjali na moddere koji nisu mnogo toga napravili.

Igre koje niste mogli igrati zbog neceg trivialnog 4 years 2 dani ago #3052

• Paul Denton
  • Paul Denton's Avatar
Takodje imaj na umu da mod povecava sistemske zahtjeve zbog ai-a koji nece popustiti okidac kad te vidi.

Igre koje niste mogli igrati zbog neceg trivialnog 4 years 2 dani ago #3053

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
Paul Denton wrote:
Ja nisam dogurao daleko na vanilli,dosadan mi bio.Igri nedostaje sadrzaja.Dizajnirali su velike levele koji su prilicno prazni pa istrazivanje nema nekog smisla.Ne znam,mozda su se oslanjali na moddere koji nisu mnogo toga napravili.

Ako kad dođeš do finalne misije i bossa, slobodno isključi tu. To je nešto najgore što je gaming ikad iznjedrio.
Time to create page: 0.221 seconds