Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: Hearthstone!

Hearthstone! 4 years 9 months ago #1931

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
  • Objave: 440
  • Thank you received: 397
Goblins vs Gnomes, sviđa mi se tematika, no kako će ekspanzija biti integrisana u postojeću igru ostaje veliko pitanje. Naxxaramas je avantura, ovo je tek prva, prava, puna ekspanzija sa 120 karata (za razliku od 30 u Naxxaramasu). Zaista mi se sviđa uvođenje novog tipa miniona (Mechs) no nadam se da će prije ili kasnije ubaciti malo više postojećih (demona i zvijeri, slično).

PS:

Prva pobjeda u petom potezu. Raging Worgen+Cruel Taskmaster+Abusive Sargent = 16 x 2 = 32 = :lol:
Magic: The Gathering -- Red/Black;
Shadow Era -- Templar Allies;
Hearthstone -- Control Warrior;
to je sve što morate znati.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Asko

Hearthstone! 4 years 9 months ago #2000

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
KING KRUSH WILL KRUSH YOU!

free photo hosting

Moj bože, kakva partija! Protiv igrača sa zlatnim likom! King Krush (iz Webspinnera) protiv Ysere!

Rezultat je bio ovakav:

free image hosting

Spasio me je. na kraju, moj zlatni Timber Wolf, dok je King Krush preselio na vječita lovišta van obala Azerotha i WoW univerzuma. :'(
Počivao u miru! Avaj, bojim se da su male šanse da ću ga ikada odigrati iz svog špila.
The following user(s) said Thank You: Asko, Džadž dred, Elfudin

Hearthstone! 4 years 8 months ago #2037

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
Invalid consumer key/secret in configuration

Ekspaznija stiže sljedećeg ponedjeljka! Po updatu, Arena će na ponudi imati nove karte, dobiveni packovi u Areni će biti iz GvG ekspanzije, a Store će imati zasebnu ponudu za GvG i Expert (vanilla) packove.
The following user(s) said Thank You: Elfudin

Hearthstone! 4 years 8 months ago #2039

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • Microsoft Certified Professional
  • Objave: 615
  • Thank you received: 296
Mama mia! :woohoo: Moracu odvojit vremena za ekstenzije nisam zaigrao HS odavno bas, druga smjena bas nezgodna do kasno se ustane jos kasnije se ustane :lol: :lol:
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.

Hearthstone! 4 years 8 months ago #2050

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
U toku je pre-launch teaser -- nove karte su puštene u Arenu, a svako ko se loginuje između četvrtog i osmog ima besplatan ulaz u Arenu i pristup novim kartama u njoj.

Požurite i počnite sa draftom u Areni! Postoji nekoliko vodiča za odabir karata na međumreži, tako da niste bez savjeta. Ja sam već započeo svoj okršaj, (2-1, u pozitivi za sada), sa Shamanom i nekoliko novih karata.

Hearthstone! 4 years 8 months ago #2052

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw

upload a gif

screen capture

Dan je bio... legendaran....
The following user(s) said Thank You: Asko, Elfudin

Hearthstone! 4 years 8 months ago #2126

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 332
  • Thank you received: 332
Neki zanimljivi screenshotovi:

Sa jednog maratona:

Protiv secret mastera :lol::

Kažu da su dva najznačajnija dana u životu Hearthstone igrača: dan kada dobiješ svoju prvu legendarnu kartu i dan kada otkriješ koji ti heroj najbolje "leži". Ovaj drugi dan sam imao ove sedmice kada sam nakon jedne partije definitivno ustanovio da je Priest moj čovjek. Obzirom da nisam sklon rizicima, uvijek se trudim kontrolirati situaciju s minionima na terenu i u broju karata u rukama, a Priest je tu majstor. Iako još uvijek nisam sklopio idealan deck za njega ali blizu sam pronalaska formule. Jedva čekam (nekad naredne sedmice) da otključam i posljednje Naxxramas krilo koje će mi donijeti onog OP mrcinu Kel'Thuzada B).
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."

Hearthstone! 4 years 7 months ago #2155

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
Na kakve sve čudne situacije čovjek neće naletit u Hearthstoneu :lol::

Inače, potez prije ovoga on nije imao nijednog miniona a ja sam imao sve ove (koji nisu tada bili zaleđeni) ali ga je spasila secret (trenutni imunitet kada primi fatalni demedž) i čovjek odjednom stvorio 4 ove mrcine. Doduše nije mu pomoglo, iako je imao još jednu secret koja mu je još malo odgodila poraz.

Danas sam kupio i to posljednje krilo Naxx expanzije (Kel'Thuzad baby B)), pa ću konačno ponovo moći gold trošiti na Arenu i kupovanje packova :whistle:.
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."

Hearthstone! 4 years 7 months ago #2156

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
Ih, da ti je Wailing Soul (ili kako se piše), naman bi ga dokosurio!

Elem, ja sam počeo igrati Arenu u posljednje vrijeme, kako bi se očeličio naspram žeščih igrača povoljnom razmjenom miniona. Za sada ne ide loše, mada mi je trenutni draft špila zaista očajan, a igram sa klasom kojoj treba prostora rano u igri da bih nešto napravio. Šaman je stakleni top Hearthstone-a, može napraviti dosta štete, no jednom kada izgubi prisutnost na ploči, teško je može povratiti totemima.

Elem, na constructed-u sada igram sa Druidom, koga sam dugo izbjegavao. Napravio sam unikatan špil, unikatan za Druida to jest. Fol je u tome što sam dugo mislio da Druid igra samo velike karte (Ironbark, i slično), no sada igram sa veoma jeftinim minionima i hrpom buffova, Swipe-ova i par drugih nezgodnih karata. Učinkovit je, doduše ne i protiv Handlocka, kojih ima u izobilju u Rankedu (iznad 18-17 levela) i još više na Casualu. Nema ništa ljepše od pune ploče i Power of the Wild (u +1/+1 modu) zajedno sa Savage Roarom.

Hearthstone! 4 years 7 months ago #2178

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
Sinoć sam otvorio najbolji expert-pack do sada. Ne da sam dobio legendary card, nego golden legendary card :woohoo::

Pored te, pack je sadržavao još 2 rare karte B).

Iako teška srca ali sam znao da tu kartu, kao i sve zlatne, jednostavno moram disčentovat. A sad sam na slatkim mukama šta craftat za tih 1600 dusta. Kraftanje druge (bolje) legendarne je odmah otpalo kad sam sračunao da za tih 1600 dusta mogu craftat 10 (dobrih) karata koje će ojačati mnoge deckove (3 za Priesta, 4 za Maga, 1 za Huntera i 2 neutralne).
Time to create page: 0.365 seconds