Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: Hearthstone!

Hearthstone! 4 years 8 months ago #1883

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
  • Objave: 440
  • Thank you received: 397
Uzet Naxxaramas! :woohoo:

pic upload

Pridružio sam se deathrattle klubu i uzeo svih pet krila Naxxaramasa. Svidjele su mi se skoro sve karte, a mislio sam sebi složiti jedan deathrattle špil, a dobro dođe i pokoja legendarna karta.

Također, uskoro planiram svojevrstan wipe -- izbrisat ću sve špilove koje sada imam, a onda posložiti par novih. Jedina (ogromna) zamjerka koju mogu uputiti ka Hearthstone-u jeste ograničenje od devet špilova. Dakako, možete uvijek slikati špilove u kolekciji pa ih kasnije po toj slici ponovo sastaviti, ili sve zapisati u Excel ili neki drugi spreadsheet program, no to je tako hajvansko rješenje da se ne mogu prestati čuditi da je Blizzard ostavio sve na tome. Koliko razumijem, podaci jednog špila se nalaze na računaru, a ne na nekom serveru kao u MMO-ovima. Samo suprotno može objasniti ograničenje.

:dry:
Magic: The Gathering -- Red/Black;
Shadow Era -- Templar Allies;
Hearthstone -- Control Warrior;
to je sve što morate znati.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Asko, Elfudin

Hearthstone! 4 years 8 months ago #1886

• BioM
  • BioM's Avatar
  • New Member
  • Objave: 8
  • Thank you received: 5
Blizzardov službeni razlog je da bi više od 9 mjesta za špilove bilo "konfuzno za igrače", jer bi "zaboravili koji je koji špil". Sretno sa Naxxom, deathrattle špilovi su vrlo zabavni ali i jaki ako se pravilno naprave.

Hearthstone! 4 years 8 months ago #1887

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 332
  • Thank you received: 332
Po meni bi bilo idealno da su nam ponudili 10 špilova: po 1 za svakog heroja i 1 za specijalne situacije (npr. kada se u heroic modu moramo prilagoditi protivniku, i da ne bi "kvarili" neki od deckova pa ga morali ponovo vraćat kako je i bio, mogli bi iskoristiti taj 1 slobodan slot da ga popunimo onako kako zahtjeva data situacija).

Imal išta gore nego kada u Areni dobijete loše karte u ponudi i samim time i prije nego ste krenuli znate da nemate šanse da išta značajno postignete. Dobih heroja Maga i ja se obradovah je je to jedan od najboljih klasa u Areni ali džabe mi Mag kada nisam dobio nijedan od njenih trademark karata (Fireball, Flamestrike, Polymorph...). Naravno s tako lošim deckom da sam očekivao 3 čista poraza, ali et uspio sam nekako upisat 1 utješnu pobjedu :( i nakon toga me još dotuku tim špilom koji sam dobio od Arene, u kojem nisam našao nijednu novu kartu :angry:. Inače jučer mi sestra (koja je poprilično slabija od mene u Hearthstoneu) u areni ostvarila 6 pobjeda i 3 poraza, što ti je reć koliki uticaj ima sreća u dodjeli karata za špil :unsure:.
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."

Hearthstone! 4 years 8 months ago #1888

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • Microsoft Certified Professional
  • Objave: 615
  • Thank you received: 296
Jeli teska arena? Isplatili se placat one ulaznice za to? Ja sam samo par rundi u areni probao tek kad sam poceo da igram Hearthstone bilo je par probnih meceva besplatno jedan sam samo uspio da dobijem sa rogue, ostale zijanio.
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.

Hearthstone! 4 years 8 months ago #1889

• BioM
  • BioM's Avatar
  • New Member
Može se reći da je arena dosta teška, pogotovo za neiskusne igrače. Prvo se trebaju znati sve karte i koje treba birati u draftu. Onda treba imati dosta sreće da se dobiju dobre karte. Trebaju se znati jačine svake klase, koje karte se očekuju od te klase i kako se tim kartama suprotstaviti (npr. flamestrike kod maga u sedmoj rundi). Ima dosta igrača koji prave profit na areni, jer zarađuju više zlata nego što gube na ulaznice. Pa ako možete dobiti oko 7-8 mečeva u prosjeku onda vam je bolje igrati arenu za zlato nego kupovati pakete.
The following user(s) said Thank You: Elfudin

Hearthstone! 4 years 8 months ago #1891

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 332
  • Thank you received: 332
Elfudin wrote:
Jeli teska arena? Isplatili se placat one ulaznice za to? Ja sam samo par rundi u areni probao tek kad sam poceo da igram Hearthstone bilo je par probnih meceva besplatno jedan sam samo uspio da dobijem sa rogue, ostale zijanio.
Ozbirom da ćeš sigurno dobiti barem 1 expert pack (čak i ako bi sve 3 izgubio) ulaz u arenu te izađe 50 golda. A nije previše teško (protivcisi su slični kao u ranked mečevima), ali kao što BioM kaže ključno je dobiti dobre karte i pravilno ih odabrati. Ja više nikad neću davati 100 golda za expert pack, radije ću platiti 150 ulaz u arenu jer barem je zanimljivo a uz malo sreće se možeš dogurati i do 7 pobjeda i na taj način te expert pack izađe besplatno.
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."
The following user(s) said Thank You: Elfudin

Hearthstone! 4 years 8 months ago #1899

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
Iskreno, ja izbjegavam Arenu, previše je toga nasumice u njoj. Volim, radije, igrati sa svojim špilom, praveći ga od svojih karata a ne od onih koje mi server nasumice dodijeli.
Ali svakom svoje! :)

Danas sam sastavio opasan šamanski špil:

Earth Shock;
Forked Lightning;
Rockbiter Weapon;
Argent Squire;
Leper Gnome;
Lightwarden;
Worgen Infiltrator;
Amani Berserker;
Dire Wolf Alpha;
Faerie Dragon;
Flametounge Totem x2;
Feral Spirit;
Hex x2;
Lightning Storm x2;
Raging Worgen;
Thrallmar Farseer;
Chillwind Yeti x2;
Doomhammer;
Bloodlust;
Earth Elemental;
Boulderfist OGre;
Fire Elemental;
Windfury Harpy;
War Golem;

Danas sam napravio Feral Spirit i Stormforged Axe, koji ću uvrstiti po nekoj prilici. Nešto ću također morati izbaciti, pošto mi nedostaje tauntova, no to nije ništa što par Shieldmastaâ neće riješiti. Ya mon! :woohoo:
The following user(s) said Thank You: Asko, Elfudin

Hearthstone! 4 years 8 months ago #1926

• BioM
  • BioM's Avatar
  • New Member
Evo jedan highlight mog "NercoLock" špila, odnosno deathrattle warlocka. Rijetko se desi da upali Feugen & Stalagg kombinacija! :woohoo:
http://postimg.org/image/5e18pcac9/
The following user(s) said Thank You: Bijeli-Plašt

Hearthstone! 4 years 8 months ago #1927

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
Meni stalno silence-uju ta dva hajvana. :( Ne stignim ih usisati Voidterrorom. (šmrc, šmrc)

Hearthstone! 4 years 8 months ago #1930

• BioM
  • BioM's Avatar
  • New Member
Eno Blizz najavio ekspanziju sljedeći mjesec, valja štedjeti zlato sad haha
Time to create page: 0.107 seconds