Main menu

TOPIC: Hearthstone!

Hearthstone! 6 years 1 week ago #1802

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 332
  • Thank you received: 332
dzenan wrote:
Štedite malo i za Naxxramas ekspanziju/wingove, da vidite kakvih tek tamo karata ima (dovoljno je pobijediti bossove i odigrati onih nekoliko class challengea, a obzirom da su prilično zabavni i raznoliki, nije da će vam faliti razloga za to :D )
Kad smo već kod toga, jesam ja hajvan što nisam prije zaigrao ovu igru jer je prvo Naxxramas krilo bilo besplatno odmah na početku i mogao sam tako uštediti 700 zlatnika i dobiti neke jake karte :evil:.
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Elfudin

Hearthstone! 6 years 1 week ago #1805

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • ISTQB Certified Tester
  • Objave: 622
  • Thank you received: 304
Meni je u Hearthstonu mozda najdraza ta nepredvidivost od svega, konto sam i ja da ustedim pa da konacno zaigram taj Curse of Naxarmas.
Odo danas pokusat bas me zivo zanima, jos par heroja da izlevelujem na 10 level kod innkeepera i to je to.
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.

Hearthstone! 6 years 1 week ago #1807

• Serious NERD
  • Serious NERD's Avatar
  • Elite Member
  • Objave: 218
  • Thank you received: 208
Nisam još počeo igrati Heartstone, da vam iskreno kažem i ne smijem, ako je toliko zarazno koliko kažete i ako krenem igrati, ništa od fakulteta, ali sam nabasao na ovaj članak pa sam pomislio da vam možda može barem malo pomoći da usavršite taktiku. Ja mislim da su na drugoj stranici korisne informacije, a ako vas zanima šta sve ljudi rade da bi postali bolji u nekoj igri pročitajte i prvu stranicu, khmimajuljudiparanabacanjekhm :whistle:

EDIT:

Ima i ovo
The following user(s) said Thank You: Asko, Džadž dred, Bijeli-Plašt

Hearthstone! 6 years 1 week ago #1808

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
  • Objave: 450
  • Thank you received: 412
Živ bio za linkove, moj Seriouse!

Ali, preuzmi battle.net klijent i pridruži se našem cehu! Budi jedan od nas.. jedan od nas... jedan od nas! :evil:

Također, živio Summoning portal!:

images upload
Magic: The Gathering -- Red/Black;
Shadow Era -- Templar Allies;
Hearthstone -- Control Warrior;
to je sve što morate znati.
The following user(s) said Thank You: Serious NERD

Hearthstone! 6 years 2 dani ago #1864

• BioM
  • BioM's Avatar
  • New Member
  • Objave: 8
  • Thank you received: 5
Drago mi je da vas ima dosta koji igrate HS, ja sam lično zaražen. Nekako mi je postala navika raditi questove kad se god napuni lista, pa me to uvijek vraća u igru. Svaku sezonu završavam oko ranga 5, nikako ne mogu naći vremena da dođem to Legendary ranga. Ako ikome treba savjet za neku strategiju pitajte, uz zarazu same igre ne mogu ni prestati gledati HS pro streamere and twitch-u pa sam naučio dosta. Battle tag mi je BioM#2483
The following user(s) said Thank You: Asko

Hearthstone! 6 years 2 dani ago #1865

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
Evo i ja sam igrao malo rankeda (inače igram samo na casualu, kako bih izbjegao nabrijane tipove sa grmaljima od špilova) na majstor-Askov prijedlog. Sastavio sam par zanimljivih špilova, o kojima ću u sljedećem postu.

:silly:

Hearthstone! 6 years 2 dani ago #1866

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • ISTQB Certified Tester
  • Objave: 622
  • Thank you received: 304
Ja cu malo morati zapostaviti HS zbog posla (ovo se samo u Bosni moze cuti) :woohoo: previse sam se zarazio uzivam u odigranim partijama cak i kad gubim, toliko mi je igra draga, a kad se samo sjetim nekada sam s podsjmehom gledao na te kartaske igre. Posto je termin igrice degradirajuci i mislim da je i zvanicno zabranjen na Infu :lol: Jos uvjek ima dva heroja da izlevelujem, Naxarmas jos nisam zapoceo moram i jos spilova da nabacim cim nadjem vremena, tako da bi se za mene moglo reci :ohmy: : :lol: :lol:
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.

Hearthstone! 6 years 2 dani ago #1867

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 332
  • Thank you received: 332
Danas sam konačno otključao to jedno Naxxramas krilo :). Mišljenja sam da je isplativije dati tih 700 zlatnika na krilo koje ti garantuje Legendary kartu (i još poneku rare) nego kupovati packove pa se kockao da li ćeš dobiti nešto vrijedno ili ne (naime kap koja je prelila čašu je kada sam prošle sedmice potrošio 200 golda na 2 expert packa i, ako ne brojim one beznačajne common, dobio samo 2 rare koje i nisu nešto osobito upotrebljive). Ono što me iznenadilo je da sam sva 3 bossa pobijedio od prve, čak nije bilo potrebe da mijenjam deck. Ali nije tako izgledalo na početku, naime prvi boss je očito koristio strategiju blitzkriega i već nakom 5-6 poteza mi je stjerao health na 5 (a ja njega nisam ni okrnio), ja sam po običaju koristio riskantniju taktiku žrtvovanja vlastitog heroja radi stjecanja prednosti u kartama (i minionima) na terenu, i kada je protivnik ispucao sve karte iz ruke, 1 Flamestrikeom sam počistio tablu i onda navalio na njega iz svojih nagomilanih karata B). Sa drugim bossom je bila slična priča, dok je zadnji bio najlakši. Novodobivena karta je već našla svoje mjesto u svim deckovima :cheer::

P.S. Plašte jedva te prepoznah s novim avatarom :P
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."
The following user(s) said Thank You: Bijeli-Plašt

Hearthstone! 6 years 2 dani ago #1868

• BioM
  • BioM's Avatar
  • New Member
  • Objave: 8
  • Thank you received: 5
Za sve koji nemaju dosta karata preporučujem naxxramas ekspanziju, skoro sve su karte odlične i nema dileme da je vrijedno 2800 zlatnika za sve. Pogotovo kada je šansa za legendarne karte u normalnim packovima 2 legendarne na 40 packova. Normal bossovi su poprilično jednostavni za pobijediti, ali ako ste dovoljno ludi da ih sve pređete na heroic modu kao što sam ja, imat ćete dosta poteškoća haha
The following user(s) said Thank You: Asko, Bijeli-Plašt

Hearthstone! 6 years 2 dani ago #1871

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
@Asko

Počinjem sa rotacijom avatara -- magovi, vješci, čarobnjaci i kojekakvi čarači. :woohoo:
The following user(s) said Thank You: Džadž dred, Elfudin
Time to create page: 0.149 seconds