Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: Hearthstone!

Hearthstone! 5 years 10 months ago #1777

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
  • Objave: 450
  • Thank you received: 412
Morat ćemo organizirati nekakav turnir u Hearthstone-u, ležerno-udžbenog tipa, ako se razumimo. :woohoo:

Elem, danas sam imao progresa sa Hunterom i Paladinom, ali i još uvijek nisam zadovoljan sa ovim prvim hajvanom. Nedostaje mi mnogo, mnogo karata da bih mogao kombinirati kao velikani. (šmrc, šmrc)
Magic: The Gathering -- Red/Black;
Shadow Era -- Templar Allies;
Hearthstone -- Control Warrior;
to je sve što morate znati.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Elfudin

Hearthstone! 5 years 10 months ago #1779

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 332
  • Thank you received: 332
Nakon što sam i Druida doveo na 10-ti level mogu vam reći da je dobar ali nije najbolji kao što sam čitao na svim forumima (mora da je kakav nerf fasovao u zadnjim apdejtima). Ali vam zato mogu svima preporučiti Priesta kojem ne možeš nanijeti demedža koliko se on može hilat, vidi se da je vjerski službenk :lol:.

@Plašte ne bi bilo loše da se šta organizuje, da se malo družimo i razmjenimo iskustva :cheer:.
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."

Hearthstone! 5 years 9 months ago #1780

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
Nešto ćemo dogovoriti, čim uberemo još kojeg člana.

Druid zna biti zeznut jer ima tako široku paletu karata, od jakih miniona, do Area of effect damage i izravnog removala, a uz to može se buffovati u bezsvijest. Pri tome, ako ima prave karte, na prvom potezu može pozvati na ploči 4-4 miniona tipa Chillwind Jetija, koga je teško dokosuriti u sljedećem potezu.

BTW: Postao sam ovisan o gledaju Hearthstone mečeva na YouTube-u. Mahom gledam Potpunog Keksića, ali naišao sam na ovog malca Trumpa, koji isto igra mahom u Areni, i razara ostale igrače.

BTW2: Svoj tag ću ubaciti u početni post ove teme, tako da me oni van našeg kružoka mogu naći... razbiti. :P

Hearthstone! 5 years 9 months ago #1782

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • Microsoft Certified Professional
  • Objave: 619
  • Thank you received: 303
Igro sam malo u areni i izgubio tri meca zaredom ali prvi put je besplatan ulazak u arenu tako da nista strasno, potrosio sam 300 zlatnika na ekspertske spilove i fini karti naukip, sa magom sa najvise u pocetku igrao sad vise sa rogue, mag mi je 13 levela rogue 14. Fino bi bilo da se organizujemo mozda kakav klan formiramo :lol: Juce sam dva dobra meca sa Bijeli-Plaštom odigrao i danas dva sa Askom, daleko zabavnije nego igrat protiv innkeeper-a. Kontam svaki dan jedno sat-dva trenirat i skupljat golda za nove karte, ne znam za vas da li se vise fokusirate na levelovanje svih svi heroja makar do desetog nivoa ili na jedan ili dva omiljena heroja, meni jos ostaje da probam shamana, priesta i paladina, hunter mi nije los warrior mi je malo beze mag mi je pravo dobar zbog spellova i bonus karti a rogue mi je nekako najlagodiniji za igrat, pogoto sto ima dosta karti kaje diretkno nanose stetu neprijateljskom heroju, mada mi se desevalo da se zaletim pa kontam da mi je pobjeda zagarantovana i onda recimo cibne dvije taunt karte i dokrajcime :woohoo: Igrao sam i u Ranked modu i tu se zaradjuje po 10 zlatnika na tri pobjede (ako se ne varam isto ko i u play modu) priv par rankova je bezazleno igrat jer ih ne mozes izgubit, ja sam steko tri dosad, prvi je kokoska drugi je kobold, menscini, a treci moj trenutni je squire ili tako nesto.
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.
The following user(s) said Thank You: Asko, Bijeli-Plašt

Hearthstone! 5 years 9 months ago #1784

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
Ja sam igrao protiv Innkeepera sa svakim likom protiv svakog drugog lika, kako bi otključao sve početne karte svih likova, a njih baš trebate i tako ih možete otključati bez mnogo problema te bez straha od naleta tipa poput Trumpa koji će vas počistiti do petog poteza.

Za sada igram sa Warlockom (lvl 14), Hunterom (16) i Paladinom (12), mada nisam zadovoljan ni sa jednim od ta tri špila. Trebam još karata! :evil:

Hearthstone! 5 years 9 months ago #1797

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
Konacno se nakanih da izlevelujem priesta na 10 nivo i nisam se nimalo pokajao, osnovni spil je odlican mogu mislit kaki su tek oni ekspertski!
Paladina sam takodje na 10 nivo podigo dobar mi je i ona nako raznovrstan arsenal ima, posta ima jos ne ispunjen quest za po dvije pobjede sa priestom ili paladinom, pa onda sa warriorom ili shamanom i jos jedan dio sa warlockom i priestom, menscini. Onda jos tozla izframat fali mi pet novcica za jos jedan spil, jedva cekam :woohoo:

Hearthstone! 5 years 9 months ago #1798

• dzenan
  • dzenan's Avatar
  • Administrator
  • Objave: 11
  • Thank you received: 15
Štedite malo i za Naxxramas ekspanziju/wingove, da vidite kakvih tek tamo karata ima (dovoljno je pobijediti bossove i odigrati onih nekoliko class challengea, a obzirom da su prilično zabavni i raznoliki, nije da će vam faliti razloga za to :D )
The following user(s) said Thank You: Asko, Bijeli-Plašt, Elfudin

Hearthstone! 5 years 9 months ago #1799

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
Ozbiljno razmišljam o tome. Mada sam skloniji kupovini jednom od expert pack bundle-ova. :woohoo:

@Elfa, jesi li počeo sklapati svoje špilove?

Hearthstone! 5 years 9 months ago #1800

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
Jesam jedan svoj custom spil napravio za rogue-a, konam jos jedan i za carobnicu napravit.

Hearthstone! 5 years 9 months ago #1801

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
Ja igram sa Shamanom ovih dana, sastavio sam (po)jak špil, ali i dalje imam problema na početku partije. Ako ne izvučem prave karte za prva dva poteza, eto nevolje. :pinch:
Skupio sam nešto novih karata, pa razmišljam bih li sastavio novi Warlock špil, sa dosta snagatora i spellpowera.

Ah, ljepota ove igre jeste da se tako drastično mijenja, zavisno od karata koje imate i kako ih posložite u špil. :lol:
Time to create page: 0.385 seconds