Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: Slušam ♫♪

Slušam ♫♪ 1 year 11 months ago #4020

• Haris Mujkic
  • Haris Mujkic's Avatar
  • Platinum Member
  • Artist, Game Developer.
  • Objave: 323
  • Thank you received: 404
Jonathan Richman - That Summer Feeling

The administrator has disabled public write access.

Slušam ♫♪ 1 year 9 months ago #4035

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • Microsoft Certified Professional
  • Objave: 619
  • Thank you received: 303
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.
The following user(s) said Thank You: Asko

Slušam ♫♪ 1 year 9 months ago #4037

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 332
  • Thank you received: 332

Elektro-sevdah B)
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."
The following user(s) said Thank You: Elfudin

Slušam ♫♪ 1 year 8 months ago #4046

• Haris Mujkic
  • Haris Mujkic's Avatar
  • Platinum Member
  • Artist, Game Developer.
  • Objave: 323
  • Thank you received: 404
TIME - Za koji život treba da se rodim

The following user(s) said Thank You: Elfudin

Slušam ♫♪ 8 months 1 week ago #4084

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
  • Objave: 450
  • Thank you received: 412
Ovo je možda i vrsta necropostinga, budući da je tema 11 mjeseci neaktivna, ali šta se može? :silly:

Elem, u zadnje vrijeme sam postao veliki štovatelj Mastodona, a naročito uradaka njihovog gitarista i vokalista, Brenta Hindsa, koji ima zaista nevjerovatan stil rifovanja i boju glasa koja štima uz istu.

Magic: The Gathering -- Red/Black;
Shadow Era -- Templar Allies;
Hearthstone -- Control Warrior;
to je sve što morate znati.
The following user(s) said Thank You: Serious NERD, Elfudin

Slušam ♫♪ 8 months 4 dani ago #4085

• Serious NERD
  • Serious NERD's Avatar
  • Elite Member
  • Objave: 218
  • Thank you received: 208
Čuo sam za Mastodon davno nekad, ali nikad nje došlo na red da ih konkretno poslušam. Zvuče zanimljivo, u nekim dijelovima podsjećaju na Tool...

A za necroposting, nisam siguran da li je ovo za novu temu ali da napišem ovdje... stvarno mi nije jasno kako je ovaj forum došao u ovakvo stanje, razumijem da je i sam Info online smanjio količinu sadržaja, ali i od redizanja stranice i početka ovog foruma je bilo malo aktivnih korisnika. Je li informatički osvješteni narod u BiH uopšte zna za postojanje ovog foruma? Ili ih jednostavno ne interesuje uopšte? Ili imaju sve što im treba na drugim mjestima tipa Bug online pa čak i klix forum... :sick:
The following user(s) said Thank You: Bijeli-Plašt

Slušam ♫♪ 8 months 4 dani ago #4086

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
Serious NERD wrote:
Čuo sam za Mastodon davno nekad, ali nikad nje došlo na red da ih konkretno poslušam. Zvuče zanimljivo, u nekim dijelovima podsjećaju na Tool...

A za necroposting, nisam siguran da li je ovo za novu temu ali da napišem ovdje... stvarno mi nije jasno kako je ovaj forum došao u ovakvo stanje, razumijem da je i sam Info online smanjio količinu sadržaja, ali i od redizanja stranice i početka ovog foruma je bilo malo aktivnih korisnika. Je li informatički osvješteni narod u BiH uopšte zna za postojanje ovog foruma? Ili ih jednostavno ne interesuje uopšte? Ili imaju sve što im treba na drugim mjestima tipa Bug online pa čak i klix forum... :sick:

Hmm, pa mislim da je posrijedi jedno nesretno stjecište u kome se Info našao. :unsure:
Kao prvo, publikacija kao što je bio nekadašnji, ugljenični oblik Infa je, u principu, izumro, ili se barem preselio na veće platforme društvenih mreža. Konkretno što se tiče ovog sajta, njegovog nasljednika... :dry: nedostaje mu sadržaja koji su čitatelji starog Infa cijenili te konačno i tražili u velebnim stranicama časopisa.

Kao drugo, "informatika", za ogromnu većinu ljudi, pretvorila se u uspoređivanje širine i broja piksela na zaslonima njihovih pametnih telefona, ili drugih sličnih uređaja. Neko dublje poznavanje ili zanimanje za svijet informatike, rekao bih, ne postoji. :blush: Mala potkultura koju smo upražnjavali s kraja devedesetih u 21. vijek je sada istisnuta ovim usporedno plitkim vidom tehnološke "osvještenosti".

Za sebe, lično, i u prvom licu jednine :whistle: mogu reći da ono što meni nedostaje jeste onaj gore opisani, primamljivi sadržaj -- na prednjoj stranici, koji bi me zadržao na ovoj domeni dovoljno dugo da ostavim koju poruku na ovoj stranici. Imali smo dobru ekipu ovdje -- tebe, Sudca, Elfu, Aska, onog tipa sa bijelom pelerinom :silly: ... ali očito je da smo se raspršili i pošli svojim putem. Dobro, ništa nije vječno, ali budući da smo se svi nekako okupili oko Infa i naše ljubavi prema časopisu, nenapučenost ovog foruma pada teže. Ili, barem meni teže pada.

Rješenje? To ostavljam starijim i mudrijim ljudima od moje malenkosti. :silly:

PS:
@Nerd
Šta misliš o novom Toolovom albumu? :side:
The following user(s) said Thank You: Serious NERD

Slušam ♫♪ 8 months 3 dani ago #4087

• Serious NERD
  • Serious NERD's Avatar
  • Elite Member
U pravu si, vrijeme prolazi, stvari se mijenjaju, ali stvarno je šteta što je došlo u ovakvo stanje.
Bijeli-Plašt wrote:
PS:
@Nerd
Šta misliš o novom Toolovom albumu? :side:
Nažalost nisam stigao poslušati, kad stignem, javim utiske :D

Slušam ♫♪ 8 months 3 dani ago #4088

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
Nažalost nisam stigao poslušati, kad stignem, javim utiske :D

Obavezno! :cheer:

Dotad:

Jedna od mojih omiljenih Tool pjesama, uglavnom jer tako odstupa lirski i muzički od ostatka Lateralusa. :silly:
The following user(s) said Thank You: Serious NERD, Elfudin

Slušam ♫♪ 7 months 3 weeks ago #4089

• Serious NERD
  • Serious NERD's Avatar
  • Elite Member
Uspio sam poslušati čitav album. Baš me iznenadilo što je kompletan dostupan na njihovom YouTube kanalu, zajedno sa ostalim albumima. A što se tiče kvalitete, na prvo slušanje mi se čini podjednako dobro, u nekim dijelovima možda i bolje nego prethodni. Trebat će još preslušavanja da se sve smjesti na svoje mjesto. Od pjesama sa novog albuma 7empest mi je najviše zapela za uši. Hvala ti što me podsjeti da je izašao novi album, nisam bio u toku :lol:
Time to create page: 0.143 seconds