Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: Telemach paketi Iskustva?

Telemach paketi Iskustva? 3 years 3 months ago #3756

• Serious NERD
  • Serious NERD's Avatar
  • Elite Member
  • Objave: 212
  • Thank you received: 201
Kao što naslov kaže, zanima me da li neko ima iskustva sa Telemach-om generalno. Trenutno imam HS-ovu kablovsku i internet i meni izgleda da je Duo paket od Telemach-a povoljniji pa razmišljam da se prebacim. Da li neko trenutno koristi Telemach i može li prenijeti iskustva? Najviše me zanima da li je stabilna internet konekcija i kakva je usluga D3Go?
The administrator has disabled public write access.

Telemach paketi Iskustva? 3 years 3 months ago #3757

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
  • Objave: 440
  • Thank you received: 397
Uh.... :unsure: Ako bih morao izabrati jednu riječ kako bih opisao uslugu koju Telemach pruža, to bi vjerovatno bila osrednja. Ne znam gdje si sa rezidencijom, ali ovdje na Stupu smo imalo nekoliko problema sa tim kablovskim operaterom, koji je, također, i jedini prisutan u mojem području. Nekoliko puta su nam iz ponude nudili neka nazovi-ih-poboljšanja što se tiče priključka i uređaja, samo da bi (nakon dogovorenog roka) njihovi tehničari došli i rekli da je nemoguće izvršiti ono što je pisalo u ugovoru, ili bi došli sa opremom za paket koji nismo odabrali.

Iskreno, ako bi postajala mogućnost da se prijeđe na usluge drugog operatera, ja bih prešao. :dry: Sad, iskustva su različita za različite ljude. Ja koristim D3 paket sa HD programima i internetom (čiju sam brzinu zaboravio), mada stvarno i ne gledam televiziju u onom klasičnom obliku, osim, možda, uvečer Star Trek i Zonu sumraka na HRT-u.
Magic: The Gathering -- Red/Black;
Shadow Era -- Templar Allies;
Hearthstone -- Control Warrior;
to je sve što morate znati.
The following user(s) said Thank You: Serious NERD

Telemach paketi Iskustva? 3 years 3 months ago #3758

• Serious NERD
  • Serious NERD's Avatar
  • Elite Member
  • Objave: 212
  • Thank you received: 201
Na Vratniku sam, ali pošto su se HS i Telemach udružili, kontam da mogu iskoristiti istu infrastrukturu, brzina interneta bi mi ostala ista, i TV kanali većinom bi ostali isti, samo bih manje plaćao i još imao pristup D3 Go. Oni bi jedino trebali donijeti onaj digitalni reciever ili kako se već zove i pustiti drugi signal za TV, a možda ni to ne bi trebali promijeniti, ostalo je već sve spojeno... Hvala ti na informaciji.
The following user(s) said Thank You: Bijeli-Plašt

Telemach paketi Iskustva? 3 years 3 months ago #3759

• Bijeli-Plašt
  • Bijeli-Plašt's Avatar
  • Platinum Member
  • Nino, btw
  • Objave: 440
  • Thank you received: 397
Nema problema. I ponovo -- moja iskustva ne moraju biti konačan opis usluge koju Telemach pruža. Svi smo se suočili sa očitom nesposobnošću pružatelja jedna ili druge usluge, barem jednom. :whistle:
Magic: The Gathering -- Red/Black;
Shadow Era -- Templar Allies;
Hearthstone -- Control Warrior;
to je sve što morate znati.

Telemach paketi Iskustva? 3 years 3 months ago #3761

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • Microsoft Certified Professional
  • Objave: 615
  • Thank you received: 296
Za Telemach ne znam, trenutno sam na Logosoftu i imaju, mislim da jos traje akcija oko paketa za ugovor na 2 godin 3 mjeseca interneta sam platio 3 KM :)
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.
Time to create page: 0.223 seconds