Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2

TOPIC: BH Telecom - anegdota

BH Telecom - anegdota 4 years 7 months ago #2044

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • Microsoft Certified Professional
  • Objave: 615
  • Thank you received: 296
Ti simptomi sto sto si opisao meni zvuce kao da je neko u postavkama za router primjenio adrress od dns servera. Ovo sto ima neta po deset minuta moze biti da posto od routera dobijas dinamicku IP adresu preko DHCP-a (Dynamic Host Control Protocol) da je lease adrese podesen na samo 10 minuta. Uglavnom probaj uci slobodno u ruouter preko browsera samo u url ukucas adresu od routera, to mozes na googlu lako naci defaultne adrese za svaki router, uglavnom je nesto tipa 192.168.0.1 osim ako ti hadalji iz BhTelecoma nisu sta mjenjali onda mozdu u ugovoru bi trebala pisat adresa za router ako je promjenjena i password.
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Asko

BH Telecom - anegdota 4 years 7 months ago #2045

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 332
  • Thank you received: 332
Probat cu, čini mi se kao da bi to moglo i bit uzrok problema. Ako ništa onda reć onim da zamijene ruter ako ga već ne znaju podesit kako Bog zapovjeda.
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."
The following user(s) said Thank You: Elfudin

BH Telecom - anegdota 4 years 7 months ago #2062

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 534
  • Thank you received: 258
Asko wrote:
Probat cu, čini mi se kao da bi to moglo i bit uzrok problema. Ako ništa onda reć onim da zamijene ruter ako ga već ne znaju podesit kako Bog zapovjeda.

Džaba čekaš, moraš svaki drugi dan zvat i pitat tačno kad će biti ili da ti sijeku cijenu mjesečnu za uslugu.Moraš bit dosadan, tako je to s našim BH Telecomom (jedva čekam da ih neko kupi, proslaviću s 3 porcije ćevapa taj događaj).
Isto tako, čuo sam da pali i sljedeća izjava: "Ko je ovdje lud, ja ili vi??" (paćenićko-iznerviranim glasom).

BH Telecom - anegdota 4 years 7 months ago #2065

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 332
  • Thank you received: 332
Džadž dred wrote:
Džaba čekaš, moraš svaki drugi dan zvat i pitat tačno kad će biti ili da ti sijeku cijenu mjesečnu za uslugu.Moraš bit dosadan, tako je to s našim BH Telecomom (jedva čekam da ih neko kupi, proslaviću s 3 porcije ćevapa taj događaj).
Isto tako, čuo sam da pali i sljedeća izjava: "Ko je ovdje lud, ja ili vi??" (paćenićko-iznerviranim glasom).

Nazvah ti ja njih (gore u glavnoj centrali Sarajevo) da pitam što koji vrag ne dolaze, oni će mi "pa poslali smo im nalog, nazovi dole u Zavidovićima i vidi što ne dolaze" i dadoše mi njihov lokalni broj. Nazva ti ja njih (u Zdićima) a oni će "pa nisu nam oni gore iz Sarajeva ni poslali nalog, nazovi ti njih gore u Sarajevu" :silly:. U ovoj kompaniji lijeva ruka izgleda ne zna šta radi desna :evil:. Reko im: "nemojte me više zahebavat ili dođite i napravite ili isključite". I dođoše odmah i evo izgleda da su riješili, kažu doće opet sutra da provjere jel 100% sve OK jer nisu se do sada bili susretali sa ovakvim problemom. Najžalosnije je što je BH Telecom i njegove usluge opet mnogo bolje od drugih (bilo da je u pitanju mobilna i fixna telefonija, internet ili iptv).
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."
The following user(s) said Thank You: Džadž dred, Elfudin

BH Telecom - anegdota 4 years 7 months ago #2078

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 534
  • Thank you received: 258
Haha, uvijek isto s njima - procedura nula, samo se isplati biti dosadan.
Samo, nije smiješno nego žalosno, jer kao što kažeš, nije toliko problem ni u Telecomu, nego: šta rade ostali?

BH Telecom - anegdota 4 years 7 months ago #2085

• Fujitsu
  • Fujitsu's Avatar
Ja sam dugogodisnji korisnik logosoft interneta (jos od dialupa) i nisam nikad imao slicne probleme kao raja na bhtelecomu a pogotovo na hs kablovskoj. Bhtelecom je lutrija po pitanju korisnicke usluge. Jaran je cekao mjesec dana da otklone kvar sa internetom koji je do bhtelecoma itd

BH Telecom - anegdota 4 years 7 months ago #2088

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • Microsoft Certified Professional
  • Objave: 615
  • Thank you received: 296
Fujitsu wrote:
Ja sam dugogodisnji korisnik logosoft interneta (jos od dialupa) i nisam nikad imao slicne probleme kao raja na bhtelecomu a pogotovo na hs kablovskoj. Bhtelecom je lutrija po pitanju korisnicke usluge. Jaran je cekao mjesec dana da otklone kvar sa internetom koji je do bhtelecoma itd

Potpisujem, meni jednom modem rikno odma isti dan dosli i to vikend bio. B)
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.
  • Stranica:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.117 seconds