Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: Recenzije korisnika.

Recenzije korisnika. 4 years 4 months ago #2702

• dzaja
  • dzaja's Avatar
  • Premium Member
  • PCMASTERRACE
  • Objave: 115
  • Thank you received: 135
Prijedlog svim članovima foruma, kada nabavite bilo koji nov komad hardvera ili opreme da ga BUKVALNO RECENZIRATE OVDJE, ukoliko su u pitanju recenzije grafičkih karti, CPU-a, diskova ili matičnih ploča a ne znate tačnu proceduru benchmarka i pravila koja recenziju čine 100% validnom i objektivnom, javite se meni - vrlo rado ću dati detaljne instrukcije. Ako ste za ovih dana ću u ovom postu napisati iste. Sve od laptopa, grafičkih karti, matičnih ploča, napojnih jedinica, SSD-ova, kućišta bilo low end ili ultra high end NEBITNO. Objektivna recenzija nam izoštrava znanje, savjest o kvalitetu i odnosu cijene i kvaliteta.

Najave recenzija koje ću ja uraditi tokom sljedeća dva mjeseca (uključujući vlastite fotografije i benchmarke, jer skidanje istih sa interneta je za pi*ke i konzolaške noobove)

Asus GTX 980 STRIX
Asus GTX 980 STRIX SLI
Samsung 850 PRO SSD 128GB & 256GB
Samsung 850 PRO 128GB SSD RAID0
ASUS X99 E WS matična ploča
Corsair Obsidian 750D kućište
Corsair H110 AIO CPU liquid cooler
Enermax Platimax 1500W PSU
Intel Xeon 1650 v3 CPU
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Džadž dred, Nagib, mirzet1976, Elfudin

Recenzije korisnika. 4 years 4 months ago #2703

• Nagib
  • Nagib's Avatar
  • Premium Member
  • Objave: 99
  • Thank you received: 98
Dolaze li u obzir custom made serveri? :)

U narednih par dana ocekujem dolazak svih komponenti i nakon toga mi treba nesto vremena da to sve spakujem i instaliram. Server je predvidjen za KVM virtualizaciju i ima DAS storage i RoC kontroler. Ako ugrabim vremena, a jako zauzet ovih dana, i ako mi se bude dalo napisacu kakvu recenziju.
The following user(s) said Thank You: Elfudin, dzaja

Recenzije korisnika. 4 years 4 months ago #2704

• dzaja
  • dzaja's Avatar
  • Premium Member
  • PCMASTERRACE
  • Objave: 115
  • Thank you received: 135
NARAVNO DA DOLAZI U OBZIR!!! ako ti nije problem popiši šta ti dolazi, ionako se bavim workstation i pro hardverom najviše. Ako slučajno imaš SAS diskove i neke takve fore, onda ekstra!
The following user(s) said Thank You: Elfudin

Recenzije korisnika. 4 years 4 months ago #2758

• Zyon
  • Zyon's Avatar
Nagib wrote:
Dolaze li u obzir custom made serveri? :)

U narednih par dana ocekujem dolazak svih komponenti i nakon toga mi treba nesto vremena da to sve spakujem i instaliram. Server je predvidjen za KVM virtualizaciju i ima DAS storage i RoC kontroler. Ako ugrabim vremena, a jako zauzet ovih dana, i ako mi se bude dalo napisacu kakvu recenziju.

To bi bas bilo super da uradis tu recenziju, ugrabi vremena :) bas me zanima takva recenzija..... :cheer: :woohoo: :ohmy: :huh:
Time to create page: 0.074 seconds