Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

TOPIC: Cijene Hardvera

Cijene Hardvera 4 years 8 months ago #2099

• Prikolica
  • Prikolica's Avatar
  • New Member
  • Objave: 9
  • Thank you received: 13
Uvijek se moze kupiti nesto preko. :)
The administrator has disabled public write access.

Cijene Hardvera 4 years 7 months ago #2316

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • Microsoft Certified Professional
  • Objave: 615
  • Thank you received: 296
Malo off-topic ali reko da ne pokrecem novu temu; zna li neko mozda prosjecnu cijenu koja se moze izvuc za d link dfe 816 hub, polovan, evo i specifikacija: D-Link DFE 816 Hub Specifications Na Cnettu pise da je nov $1,295.00, jaran mi naso jedan u ispravnom stanju pa se raspituje.
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.

Cijene Hardvera 4 years 2 months ago #3095

• Serious NERD
  • Serious NERD's Avatar
  • Elite Member
  • Objave: 212
  • Thank you received: 201
Nedavno sam naletio na ovu stranicu, ovdje su cijene barem malo bolje nego u ostalim prodavnicama http://www.winwin.ba/
The following user(s) said Thank You: Džadž dred, Elfudin

Cijene Hardvera 4 years 2 months ago #3098

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 534
  • Thank you received: 258
Memorisano. Počele su se pojavljivati ovakvi prodavači kod nas u zadnje vrijeme, dojadilo ljudima čekati da im Genelec, Plus i kompanija sjašu s grbače.

Cijene Hardvera 4 years 2 months ago #3102

• Paul Denton
  • Paul Denton's Avatar
Ima ovdje i dobrih i losih ponuda.350 KM za 7950 je solidan deal ali onda imas i 6450 koji kosta 100+.Sta reci osim koliko para toliko muzike.
Ali u svakom slucaju je situacija bar za gamere malo bolja u odnosu na one pobrojane.

Cijene Hardvera 4 years 2 months ago #3131

• Exentaler
  • Exentaler's Avatar
  • Junior Member
  • Objave: 23
  • Thank you received: 18
Sto se tice cijena, cijene su bezobrazno visoke, jer nemamo razvijenu informaticku pismenost i zato sto se hardwer prodaje dosta tesko barem kod nas, kod nas je sistem kupovine jos daleko od recimo susjedne HR gdje se ''gotovi racunari'' smatraju second hand racunarima, sto obicno i jesu, to su obicno kante koje se sastave od neprodanih komponenti na lageru :)

Sve dok na nase trziste ne izbije neki veci informaticki lanac, osim Imteca, koji je relativno dobro opskrbljen, ali i jako skup, stanje nece na bolje.Mozda bi bilo isplatnije bacit se na internet kupovinu na nivou EU.Neke od UK sajtova rado salju za nase podrucije, neki ne, moraju se dobro zasukat rukavi :side:
The following user(s) said Thank You: Asko, Džadž dred

Cijene Hardvera 4 years 2 months ago #3136

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 534
  • Thank you received: 258
Meni najviše smeta očigledno sabotiranje i korisnika i tržišta generalno od strane značajnih prodavnica (Plus, Genelec), u kojima nije moguće sastaviti pristojnu AMD konfiguraciju, koja je jedno 3-5x jeftinija od Intela. Mislim, isto kao po dogovoru - "Hajmo ućerat potrošačima". Barem je tako bilo zadnjih nekoliko godina, a neki drugi prodavači, tipa ovaj WinWin.ba trude se da pokriju i taj segment koliko sam vidio (nisam svu ponudu pregledao). Ja jednostavno ne mogu da se natjeram da platim 600KM za procesor kada sam trenutni platio svojevremeno otprilike 130KM - a i nemam od čega to da platim, na kraju krajeva.

U svakom slučaju, isto kao da smo u nekoj paralelnoj zaostaloj dimenziji, dok ostatak svijeta napreduje.
The following user(s) said Thank You: Exentaler

Cijene Hardvera 4 years 2 months ago #3142

• Exentaler
  • Exentaler's Avatar
  • Junior Member
  • Objave: 23
  • Thank you received: 18
Jeftinije, a puno bolje rijesenje - kupovati po komponentama.Uzmes plocu, proc, napojnu, graficku, kuciste.Prije sveg mozes sve to kupit u razlicitim prodavnicama realno u nekim je nesto jeftinije, nekim nesto skuplje.Kupis, i ako ne sam - das u servis da ti sastave.Prednost ovakve kupovine je visestruka.Dok na vec sastavljene konfiguracije garancije traje od godine do 2, ti imas garanciju na svaku komponentu pojedinacno.

Cijene Hardvera 3 years 7 months ago #3598

• Paul Denton
  • Paul Denton's Avatar
Volio bih da kupim CPU preko Ebay-a ali se bojim ocito rasirenog lopovluka od strane BH. poste (zalosno je u kakvoj mi rupi zivimo da se moramo ovoga bojati). Je li imao ovdje neko iskustva s tim (mislim vise na kupovinu), postoji li nacin da se nekako posiljka zastiti itd.

Cijene Hardvera 3 years 7 months ago #3599

• Serious NERD
  • Serious NERD's Avatar
  • Elite Member
  • Objave: 212
  • Thank you received: 201
Sve što mogu reći je iz svog iskustva, dosad sam kupio nekoliko stvari preko ebay-a, različitih cijena i nisam imao nikakvih problema, čak nisam morao platiti carinu ni za skuplje stvari, ali to je bilo zato što su prodavači naznačili da je poklon, iako to nije tačno. Pa ako možeš naglasiti da ti to pošalju kao da je poklon, mislim da ne bi trebao imati problema. Bilo bi dobro da se javi neko ko ima više iskustva sa tim stvarima.
The following user(s) said Thank You: Paul Denton
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.098 seconds