Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: Prijedlog

Prijedlog 4 years 2 months ago #2673

• alsai
  • alsai's Avatar
Postovani Infovci,

mislim da postoji potreba za sljedecim podforumima:
- programiranje
- elektronika
- graficki programi i obrada fotografija

Isto tako mislim da bi bilo korisno da stare Info skole-radionice postavite u pdf formatu u odredjene podforume.

Pozdrav B)
The administrator has disabled public write access.

Prijedlog 4 years 2 months ago #2681

• senad
  • senad's Avatar
  • Administrator
  • Objave: 110
  • Thank you received: 29
Prilikom pokretanja foruma razmišljali smo i o tim podforumima, ali smo odlučili da ih pokrenemo tek kada se skupi dovoljan broj ljudi pa postojeći podforumi postanu haotični.

U svakom slučaju, hvala na prijedlogu, razmotrićemo ga opet.

Što se tiče PDF-ova, proslijediću dalje, pa ćemo vidjeti. To bi stvarno bilo zanimljivo :)
The following user(s) said Thank You: alsai

Prijedlog 4 years 2 months ago #2726

• alsai
  • alsai's Avatar
A da samo preimenujete podforum "Generalna diskusija" u "Ostalo" a rubriku "Zabava" u "Opsta diskusija"?
Na taj nacin imali bi jednu univerzalnu rubriku za ostale diskusije.

Prijedlog 4 years 2 months ago #2729

• Fujitsu
  • Fujitsu's Avatar
Koja je razlika između Generalna diskusija i Ostalo? Ostalo je više za neki sub sub dio foruma...

PS. IMHO :)

Prijedlog 4 years 2 months ago #2732

• Nagib
  • Nagib's Avatar
  • Premium Member
  • Objave: 99
  • Thank you received: 98
@forumasima i magazinu

khm...
IMHO.... B)

... kada bi forum malo vise ozivio i ja bih volio da se te kategorije (ili neke druge koje fale) dodaju, "merdzaju" ili sta vec. Ovako imamo vise foruma/podforuma nego postova :). Zabava, muzika, filmovi i igre su najpopularniji dio foruma. Nemojte me pogresno shvatiti, volim i ja te teme, ali za jedan forum kakav bi trebao biti ovaj mislim da bi trebali malo aktivnije ucestvovati i na malo "ozbiljnijim" temama. OK, mozda nas nema u velikom broju pa otuda i manji broj tema ili smo aktivniji negdje drugdje, ali je ipak ovo jedini IT magazin kod nas i trebali bi se i mi malo potruditi da se ne ugasi.

Molim vas da se svi malo vise aktiviramo. Pisite malo vise o svemu - o nekim problemima, rjesenjima, savjetima, vijestima... pa neka bar ostane zapisano. Nekome ce pomoci pa makar bila i neka banalna stvar tipa kako reimenovati fajl u cmd-u/shellu (ovo je nesto najjednostavnije sto mi je trenutno palo na pamet :) ). Ako nista google bi ih doveo ovdje, a ne na klix forum ili sl.

Znam da ima kamaru toga na Netu, ali hajde da ovdje probamo napraviti neku nasu "bazu znanja". Fali nam, nama u BiH, mjesto oko kojeg bi se ljudi kojima je IT profesija okupili. Mislim da je ovaj forum i ovaj magazin adekvatno mjesto za to. Znam za par zajednica/foruma koji su se jednostavno ugasili zbog neaktivnosti i ne bih volio da i ovo bude samo jos jedno mjesto na toj listi.
The following user(s) said Thank You: Džadž dred, mirzet1976, alsai

Prijedlog 4 years 2 months ago #2733

• alsai
  • alsai's Avatar
Fujitsu wrote:
Koja je razlika između Generalna diskusija i Ostalo? Ostalo je više za neki sub sub dio foruma...

PS. IMHO :)

Mislim da me nisi shvatio.

Evo cisto da se podsjetimo kako je to nekad izgledalo.

@Nagib
Slazem se.

Prijedlog 4 years 2 months ago #2735

• senad
  • senad's Avatar
  • Administrator
  • Objave: 110
  • Thank you received: 29
alsai wrote:
A da samo preimenujete podforum "Generalna diskusija" u "Ostalo" a rubriku "Zabava" u "Opsta diskusija"?
Na taj nacin imali bi jednu univerzalnu rubriku za ostale diskusije.

Zasad se na forumu ne tolerišu šire političke diskusije, tako da bi preimenovanjem možda poslali pogrešan signal. Yes? Tako je zasad, a ionako je riječ o kozmetičkoj izmjeni. Aktivnije rasprave bi bile mnogo zdravije za forum, kao što reče Nagib. Naravno, donekle je razumljivo što to sada ide sporo - forumaška komuna se par puta osipala do sada.

Prijedlog 4 years 2 months ago #2736

• alsai
  • alsai's Avatar
Haj bilo kako bilo, nek ste zivi i zdravi, pozdrav B)
Time to create page: 0.126 seconds