Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: Online Poslovi

Online Poslovi 4 years 3 months ago #2447

• Garamel
  • Garamel's Avatar
  • Senior Member
  • Objave: 45
  • Thank you received: 31
Adnan wrote:
Evo super metod kako sa Android telefonom da zaradite. 100% je sigurno. :cheer: Pročitajte OVDJE

Možda je 100% da dobijamo novac, ali da li je 100% sigurno da li isplate taj novac?

Mišljenja sam da sve ove neke stvari kao što su one paid-to-click ili registruj se ovdje ili uradi ovo (mikroworkers), fula i to velika fula. Ukoliko ima vas koji znate sa Web dizajnom ili DTP dizajnom a imate smisla za pisanje odličnih tutorijala probajte ih poslati na Tuts+. Sigurna vam je lova (oko stotinjak dolara), naravno ako vam prihvate tekst. Jedino što je problem, što se na te pare može čekati i do dva mjeseca, ali će sigurno leći na žiro račun.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Elfudin

Online Poslovi 4 years 3 months ago #2453

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • Microsoft Certified Professional
  • Objave: 615
  • Thank you received: 296
Online poslovi sa sigurno isplatom su ovi vezani za programiranje, web/CMS dizajn i sl. i tehnicka podrska, pogotovo tech support za sjeverno americke kompanije kojima je jeftinije da placaju radnu snagu izvan svojih granica, zbog doprinosa. Doduse ima jos dosta nacina samo treba nac pouzdanu shemu; imam poznanicu koja radi za jednu firmu koja se bavi uplodovanjem gamerskih videa i ona dobija postotak od zarade na osnovu pregleda, sto vise pregleda vise joj $ legne na devizni.
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.
The following user(s) said Thank You: Džadž dred

Online Poslovi 4 years 3 months ago #2454

• Adnan
  • Adnan's Avatar
  • Premium Member
  • Objave: 124
  • Thank you received: 76
Možda je 100% da dobijamo novac, ali da li je 100% sigurno da li isplate taj novac?

Mišljenja sam da sve ove neke stvari kao što su one paid-to-click ili registruj se ovdje ili uradi ovo (mikroworkers), fula i to velika fula. Ukoliko ima vas koji znate sa Web dizajnom ili DTP dizajnom a imate smisla za pisanje odličnih tutorijala probajte ih poslati na Tuts+. Sigurna vam je lova (oko stotinjak dolara), naravno ako vam prihvate tekst. Jedino što je problem, što se na te pare može čekati i do dva mjeseca, ali će sigurno leći na žiro račun.

Ništa ne košta, jednostavno je, pa zašto ne pokušat? :P Taj novac koji zaradiš možeš takođe iskoristit i za Amazon, Steam, iTunes i imaš još ponuđenog. Ali ima i ono glavno, komentari na aplikaciji su pozitivni i ima dobru ocjenu...pa vrijedi pokušat. :P

Online Poslovi 4 years 3 months ago #2461

• Zyon
  • Zyon's Avatar
Ovo stvarno nisam znao, ima da probam ovo...... :woohoo: :woohoo: :cheer: :cheer:

Online Poslovi 4 years 3 months ago #2479

• White hat
  • White hat's Avatar
  • Senior Member
  • Objave: 70
  • Thank you received: 36
Dosta od kad sam gledao te stvari kako zaradit na internetu naišao sam na razne mogučnosti ali to je sve mala zarada za koju se neisplati ni vremena trošit ima npr. PTC način zarade to vam je kad otvarate reklame i time što pogledate nečiju reklamu dobijete nešto siče i onda se mučite s tim otvaranjem reklama jedno mjesec dana onda krenete kupovat refferale i onda vam zarada skače na viši nivo ali ovo sam samo naveo kao primjer.Hoču reči da je naivno tražit neku brzu i laku zaradu na internetu mislim možda i nije nemoguče zaradit ali ono budimo realni dok ste tražili kako zaradit na internetu za to ste vrijeme mogli nač pravi poso. :) U ZADNJE VRIJEME PREKO INTERNETA NAJVIŠE ZARAĐUJU PROGRAMERI ZATO NAJBOLJE UFATIT SE UČENJA NEKOG OD PROGRAMSKIH JEZIKA :whistle:
The following user(s) said Thank You: Nagib, Elfudin

Online Poslovi 4 years 3 months ago #2482

• Garamel
  • Garamel's Avatar
  • Senior Member
A gdje to ima brzo i lahko do love? Znanje se uvijek najbolje isplati.

Online Poslovi 4 years 3 months ago #2543

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 534
  • Thank you received: 258
Adnan wrote:
Fotografi, pisci, bilo kakvi umjetnici - čuo sam da se ovdje može zaraditi, upravo od vaših radova: http://fliiby.com/
Koliko je to tačno i koliko se plaća, ne znam, ali ako već volite neku umjetnost, zašto ne pokušati. :cheer:

Hmm, prvi put čujem, zvuči dobro.

Online Poslovi 4 years 3 months ago #2544

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 534
  • Thank you received: 258
Paul Denton wrote:
Sto se tice Google ads-a,novca za pokretanje i odrzavanje vlastitog sajta nemam,a na blogu je tesko skupiti i 5 posjeta dnevno...

@Dzadz probacu onda sklepati neki tekst za Cracked,100 $ nije sala,mada i dalje ostaje problem s njihovim humorom...imas li neki link teksta od tih "outsajdera" da vidim kako to ide?

Nažalost, ne mogu da nađem. Bio je jedan Izraelac koji je čekao US vizu, a za to vrijeme pisao za Cracked, tekst mu je bio pun grešaka; sitnih, ali nije bilo savršeno, to je sigurno.

EDIT: Zar je prošlo 2 sedmice otkako sam zadnji put gledao thread? Fuck, što vrijeme brzo prolazi :(

Online Poslovi 4 years 3 months ago #2583

• Fujitsu
  • Fujitsu's Avatar
Slabo ima guzovače :P Znanje se najbolje prodaje. Ko zna android programiranje može zaraditi na reklamama koliko toliko a i na freelance.com

Online Poslovi 4 years 3 months ago #2594

• Garamel
  • Garamel's Avatar
  • Senior Member
Kao freelance se mogu dobre pare uzeti :)
The following user(s) said Thank You: Džadž dred, Elfudin
Time to create page: 0.405 seconds