Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: Online Poslovi

Online Poslovi 4 years 4 months ago #2253

• Zyon
  • Zyon's Avatar
Sto se tice forexa licno mislim da je to prevara :cheer: , SFI sam isprobao nisam zaradio nista u sustini zarada se ostvaruje ako se neki proizvod proda koji reklamirate preko Cliks ili tako nesto ne sjecam se najjbolje imena :dry: ... odesk i elance su ok za one koji imaju znanje u nekoj od oblasti i uz malo srece se moze i zaraditi... :) ;) :woohoo: B)
The administrator has disabled public write access.

Online Poslovi 4 years 4 months ago #2255

• White hat
  • White hat's Avatar
  • Senior Member
  • Objave: 70
  • Thank you received: 36
Što neprobaš ako imaš neku ideju za website pa onda preko google ads sklopiš ugovor sa oglašivačima i onda ti oni stavljaju reklame na tvoj website.NEČU SE PRAVIT PAMETAN JER BAŠ NEZNAM PUNO O GOOGLE ADS-U JER NIKADA NISAM ZARAĐIVAO NA TAKAV NAČIN ALI ZNAM DA SE NEŠTO VRTI OKO TIH REKLAMA NA WEBSITEOVIMA VIDI MALO NA INTERNETU OKO TOG :) ali ako želiš tako zarađivat prvo smisli ideju za dobar website i napravi ga pa onda se pobrini za ostalo
The following user(s) said Thank You: Elfudin

Online Poslovi 4 years 4 months ago #2301

• Džadž dred
  • Džadž dred's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 534
  • Thank you received: 258
Paul Denton wrote:
Džadž dred wrote:
Najlegitimnije što meni pada na pamet je da se javiš na oglase za posao za šta god znaš raditi: pisanje, dizajn, itd. Recimo, Cracked.com ima oglas za posao.

Razmisljao sam o Cracked.com ali nije bas da se mozes takmiciti u pisanju teksta na engleskom sa nekim ko nativno prica engleski jezik...plus sto je vecina tekstova povezana sa USA i amerima sa nekim njihovim humorom.

Elem,ovdje si u vecini stvari vec u startu u losijoj poziciji od nekog ko je skolovan i zivi na zapadu.

Usput,svi ovi poslovi sa "mnogo zarade,0 truda" mi mnogo smrde.

Nije tako, ako obratiš pažnju, masa ljudi sa strane isteše jezik na američkim sajtovima i zaradi usput, plus ljudi imaju urednike koji pripaze, nije ko na Klixu :D Čak je na Crackedu bio jedan koji je pisao o tome (o sebi); naravno tekst je imao gramatičke greške. Onaj ko iole zna gramatiku engleskog definitivno treba pokušati i pisati, a ne samo ganjati "stručnije" poslove.

White hat wrote:
Što neprobaš ako imaš neku ideju za website pa onda preko google ads sklopiš ugovor sa oglašivačima i onda ti oni stavljaju reklame na tvoj website.NEČU SE PRAVIT PAMETAN JER BAŠ NEZNAM PUNO O GOOGLE ADS-U JER NIKADA NISAM ZARAĐIVAO NA TAKAV NAČIN ALI ZNAM DA SE NEŠTO VRTI OKO TIH REKLAMA NA WEBSITEOVIMA VIDI MALO NA INTERNETU OKO TOG :) ali ako želiš tako zarađivat prvo smisli ideju za dobar website i napravi ga pa onda se pobrini za ostalo

To je premalo para.

Online Poslovi 4 years 4 months ago #2306

• Paul Denton
  • Paul Denton's Avatar
Sto se tice Google ads-a,novca za pokretanje i odrzavanje vlastitog sajta nemam,a na blogu je tesko skupiti i 5 posjeta dnevno...

@Dzadz probacu onda sklepati neki tekst za Cracked,100 $ nije sala,mada i dalje ostaje problem s njihovim humorom...imas li neki link teksta od tih "outsajdera" da vidim kako to ide?

Online Poslovi 4 years 4 months ago #2308

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • Microsoft Certified Professional
  • Objave: 615
  • Thank you received: 296
Tesko je zaradit na Google oglasima, blog mora biti stariji od 6 mjeseci, mislim da isto vazi i za youtube kanale, ali za par hiljada posjeta zaradi se pravo malo, treba imat destine ili stotine hiljada posjeta i klikova na reklame da bi se nesto konkretno zaradilo, npr. onaj Cile sto pravi tutorijale na YT zaradi oko 200-300 $ ako ne folira, a frajer ima bruku pregleda.
In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.
The following user(s) said Thank You: Paul Denton

Online Poslovi 4 years 4 months ago #2310

• Zyon
  • Zyon's Avatar
White hat wrote:

Vjeruj mi pokusavao na razne nacine al se definitivno ne isplati jer moras imati jakoooo dobar sajt i jakooo punooo posjeta i opet se ne isplati.... :unsure: :huh:

Online Poslovi 4 years 4 months ago #2315

• Paul Denton
  • Paul Denton's Avatar
Sjećate li se onog lika što je prodavao piksele na svom (praznom) sajtu :P ? Ono je bila genijalnost.

Online Poslovi 4 years 4 months ago #2329

• Serious NERD
  • Serious NERD's Avatar
  • Elite Member
  • Objave: 212
  • Thank you received: 201
Paul Denton wrote:
mada i dalje ostaje problem s njihovim humorom...?

Odavno već čitam Cracked i mogu ti reći da u zadnjih nekoliko mjeseci, pa možda i godinu, humor više nije na prvom mjestu, važniji je zanimljiv tekst, a uvijek možeš, ako već imaš dobro napisan tekst, ubaciti i pokoju šalu. Obično se više nasmijem na dobro plasiran podnaslov na slikama unutar članka nego na sam članak, ali inače čitam zbog zanimljive teme. Preporučujem ti da bez obzira na humor pošalješ nekoliko tekstova, i nadam se da će ti ih objaviti. :cheer: A kad ti objave članak, proslijedi ga i ovdje, da ne promakne
The following user(s) said Thank You: Paul Denton

Online Poslovi 4 years 4 months ago #2330

• Adnan
  • Adnan's Avatar
  • Premium Member
  • Objave: 124
  • Thank you received: 76
Fotografi, pisci, bilo kakvi umjetnici - čuo sam da se ovdje može zaraditi, upravo od vaših radova: http://fliiby.com/
Koliko je to tačno i koliko se plaća, ne znam, ali ako već volite neku umjetnost, zašto ne pokušati. :cheer:
The following user(s) said Thank You: Paul Denton, Džadž dred, Serious NERD, Elfudin

Online Poslovi 4 years 3 months ago #2444

• Adnan
  • Adnan's Avatar
  • Premium Member
  • Objave: 124
  • Thank you received: 76
Evo super metod kako sa Android telefonom da zaradite. 100% je sigurno. :cheer: Pročitajte OVDJE
The following user(s) said Thank You: Elfudin
Time to create page: 0.105 seconds