Main menu
Welcome, Guest
Username: Password: Secret Key Remember me

TOPIC: Filmovi koje isčekujem - 2015

Filmovi koje isčekujem - 2015 4 years 7 months ago #1817

• Adnan
  • Adnan's Avatar
  • Premium Member
  • Objave: 124
  • Thank you received: 76
Pozdrav svim "filmoljupcima". :D Dakle, u ovoj temi možete pisati naslove filmova koje čekate u 2015. godini (i u 2014. koji nisu izašli). :P Recimo, neke od filmova koje ja čekam su: Avengers: Age of Ultron, Paranormal Activity: The Ghost Dimension, Jurassic World, The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water, itd. :D
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Asko, Elfudin

Filmovi koje isčekujem - 2015 4 years 7 months ago #1824

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
  • Objave: 332
  • Thank you received: 332
Nemoj mi reć da izlazi novi Jurassic Park, pa ti si za muštuluka :cheer:.
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."

Filmovi koje isčekujem - 2015 4 years 7 months ago #1827

• Elfudin
  • Elfudin's Avatar
  • Platinum Member
  • Microsoft Certified Professional
  • Objave: 615
  • Thank you received: 296
Mene najvise zanima od nadolazecih filmova kako ce ispat Star Wars VII posto nece koristiti CGI vec prave lukte :woohoo:

Samo da onaj momak (Abrams) ne uradio ono sto je ucinio sa zadnja dva Star Trek filma....

In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.
The following user(s) said Thank You: senad

Filmovi koje isčekujem - 2015 4 years 7 months ago #1829

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
Pravo zboriš Elfa, Star Warsi su i meni ne samo najočekivaniji film 2015. godine, nego decenije :). Nešto najbolje što je filmska industrija izrodila, svake godine (ili barem svake 2) odgledam svih 6 SW filmova i iako znam sve napamet opet mi je zanimljivo gledat. Iako će bit teško zamijenit Lucasa ali ako je iko dorastao tome onda je to Abrams kojeg cijenim prije svega zbog onoga što je uradio sa Fringe serijom (jedna od najboljih SF serija ikad) ali opet ovo će biti sigurno velik zalogaj pa vidjet ćemo kako će se izborit. Ako mi zaje*e najdraži serijal neću mu halalit.

Bit će dosta dobrih filmova i u narednoj godini, između ostalih trebali bi svjetlo dana ugledati filmske verzije meni dragih igara kao što su Assassin's Creed i Hitman: Agent 47. Zatim nove verzije hitova tipa: Avengers 2, Terminator 5, Taken 3, Transporter Legacy, Insidious 3, Mission Impossible 5, Hunger Games 3, Rambo: Last Blood, Sinister 2, Amytwille: The Awakening... A listajući filmove za koje se očekuju da izađu u narednoj godini sam pročitao dosta filmova koji se po nazivu čine interesantni i sigurno će i među njima biti novih hitova.
"Too bad that all the people who know how to run the country are busy driving taxi cabs and cutting hair."
The following user(s) said Thank You: Elfudin

Filmovi koje isčekujem - 2015 4 years 7 months ago #1830

• ilyaz97
  • ilyaz97's Avatar
Ja jedino iščekujem Boyhood.

Filmovi koje isčekujem - 2015 4 years 7 months ago #1831

• Asko
  • Asko's Avatar
  • Platinum Member
ilyaz97 wrote:
Ja jedino iščekujem Boyhood.
Već je izašao Boyhood, jel misliš na nastavak?

Filmovi koje isčekujem - 2015 4 years 7 months ago #1834

• ilyaz97
  • ilyaz97's Avatar
Da, taj Boyhood, na imdb aplikaciji piše 23.10. ,a na "pravom" imdb u 8. mjesecu.Već ga je 30-tak tića pogledalo ,ali ga je opet teško pronaći.

Filmovi koje isčekujem - 2015 4 years 4 months ago #2180

• Adnan
  • Adnan's Avatar
  • Premium Member
  • Objave: 124
  • Thank you received: 76
Takođe isčekujem i filmove kao što su Ted 2, The Fantastic Four, Terminator: Genisys (sa Švarcenegerom :lol: ). Ima ih još dosta, al' napravit ću neku listu pa napisat. :P
Time to create page: 0.209 seconds